MARMARA HASTA KARYOLASI ANADOLU YAKASI BAYİ

Havalı Yatak Modelleri
Boru tipi ve baklava tipi olmak üzere iki ana grupta ele alabileceğimiz havalı yataklar, hastaların ihtiyacına yönelik tasarlanmış olan özel sürünlerdir. Gayet rahat ve konforlu olmalarının yanı sıra işlevsel yapıları ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Boru tipi yataklara baktığımızda, enine ya da boruyu andıran sütunların yer aldığını görebiliyoruz. Bu durum bazı hastaları rahatsız edebiliyor ve onlar genellikle baklava tipi modelleri tercih ediyorlar. Bu modellerde ise baklavayı andıran oyuklar mevcut ve kıvrımlı yapısı ile daha rahat bir model olarak tanımlandığını da belirtmek isteriz: Yatış pozisyonunuza bağlı olarak yataklar da şekil alıyor ve aslında vücudunuza göre hareket ediyor diyebiliriz. Havalı yatak kiralama ve havalı yatak satış hizmeti sunan firmalardan bir tanesiyiz ve bu yatak modellerini hastalarınız ile buluşturmaya devam ediyoruz. Her geçen gün farklı modeller ekleniyor ve stoklarımızı daha güçlü hale getiriyoruz. Sizler de bu modelleri görseller aracılığı ile inceleyebilir ve dilediğiniz an siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.

Hasta Karyolası Satışlarımız Devam Ediyor
Hasta karyolası satış hizmetlerimize tam gaz devam ediyor ve sayısız ürün ile birlikte model yelpazesini de genişletiyoruz. Amacımız ise farklı hastalar için daha konforlu ve daha rahat yataklar sunabilmek ve bunu da başarılı bir şekilde ortaya koyabilmektir. Hasta karyolası kiralama seçeneğimiz de mevcut ve eğer kısa süreli bir kullanım gerekliliği duyuyorsanız daha fazla ödeme yapmamak adına sizler de bu alternatifi tercih edebilirsiniz. Geniş kitlelere hizmet sunabilmek ve ihtiyaçlara tam manasıyla yanıt verebilmek adına buradayız ve bunu da tam manasıyla yerine getirdiğimizi düşünüyoruz. Hastalarınızın konforunu arttıracak ve bakımını daha profesyonel bir seviyeye taşıyacak olan bu özel tasarım yatak modelleri ile birlikte sizler de bakımı kolay bir şekilde yapabiliyorsunuz. Hastanelerde olduğu gibi bakım evlerinde ve yaşam alanlarında da sorunsuz bir şekilde kullanım sağlayacak olan bu ürünler, hastaların gündelik ihtiyaçlarına da yanıt veriyor.

Duş Alma, Tuvalet ve Yemek Yeme İhtiyaçlarınızı Yataklarınızda Karşılayabilirsiniz.
Evet yanlış duymadınız, tüm bu ihtiyaçlarınızı yataklarınızdan kalkmadan da karşılayabiliyorsunuz. Hasta yatakları bu yüzden çok daha fazla tercih ediliyor ve hastaların bakımında büyük önem taşıdıklarını da ifade etmek gerekiyor. Kendinizi yormadan, gündelik ihtiyaçlarınıza yanıt alabilecek ve daha verimli bir dönem geçirebileceksiniz. Bakım sürecinde daha profesyonel bir şekilde hareket etmek ve hastalarınıza daha verimli bir ortam yaratmak adına bu ürünlere göz atmanızı tavsiye edeceğiz. Satışların yanı sıra ürünlerin kiralanması da söz konusudur ve bu sayede rakamlar çok daha ekonomik bir seviyeye taşınacaktır. Varsa sormak istediğiniz sorularınız, personelimiz ile iletişime geçebilir ve merakınızı giderebilirsiniz. Profesyonel bir ekip ile çalışmalarımızı sürdürüyor ve siz değerli dostlarımızın karşısına çıkıyoruz.